Hakkımızda


2001 yılının Kasım ayında "LyricsDatabase" adıyla ve "lyricsdatabase.gen.tr" domaini ile Türkiye'nin ilk şarkı sözü arşivlerinden biri olarak sitemizi yayınlamaya başladık.

LyricsDatabase 3 senelik kısa ömründe Türkiye'nin en büyük arşivli şarkı sözü veritabanı olmayı başardı ve sadece Türkiye'den değil, yurtdışından da çok fazla ziyaretçisi oldu. Öyle ki Şarkı Sözüm olarak o zamanki günlük ziyaretçi sayısına halen ulaşabilmiş değiliz! Fakat yaşımızın gençliği, tecrübesizliğimiz ve maddi imkansızlığımız yüzünden siteyi 2004 yılı sonunda kapattık.

Yaptığımız hatanın farkına vardık ama iş işten geçmiş, alan adımız başkası tarafından çoktan kapılmıştı.

2007 yılı geldiğinde benzer bir siteyi tekrar yayına almak istedik ve Şarkı Sözüm doğdu. O günden beri düzenli/düzensiz eklediğimiz içerikler ile gene Türkiye'deki en büyük şarkı sözü arşivlerinden biri olduk.

Bugün artık Şarkı Sözüm sitesi kullanıcılarının da desteği ve eklediği içerikler ile 10 yıldan fazla süredir yayınına kalitesinden ödün vermeden fakat aynı amatör ruhla devam ediyor.

Tüm bu süreçlerde sitemizi ziyaret eden, bize ulaşarak isteklerini, görüşlerini ve desteklerini belirten herkese müteşekkiriz.

Görüşleriniz bizim için her zaman çok önemli, İletişim sayfamızdan bize yazarsanız çok seviniriz!