Sagopa Kajmer - Kurşun Marşı Şarkı Sözleri

(gizli kliptir)

heha.dur bakiyim mikrofona yaklaşiyimm.eh!şimdi gerçek kuru ...kerref.yeah korkular itinayla bozulur kılıcım çok keskin. eah yeh! kedi rapinizi görmüş bi bok sanmış,kajmeri dinlemiş ölmüş(gggggggggghh miyaaav ayyayyayyyy)

Kajmer-
yoyo sagopa kajmer. 10 kurşun ve yedincisi.mikrofonda ceza,kuvvetmira rap rap rap rap rap rap rap.

ceza-6patladı mermi birikti sagopa. yedinci kurşunu getirdim yer altından yanımda lağım fareleri beyinleri kemirmek için.Yeni yetme mcler domuz süttü için!Çeçe sinekleri kondu tenine.uyanmak haram oldu. sanılan kopil kendine çeki düzen wermedin,rap i öğrenemedin.(hah)aldı başını sagopa nefret.silahsız kuvvet asse serket.fuat,duman,türçe rapin kız sesi elif ve ayden.wewewewrack mcler k*ınızdan çıkan sesler.nefreti, silahsız kuvveti geçtik.çünkü bizim villiam mclik.

Mc asar keser, vay canına vay. Ne kadarda büyüksünüz bu güç kime yeter. Siz yapın biz bırakalım o zaman bu işi. VAAY Hepinize yeter bizden bir kişi.

aah Sagopamı Sagopa. aah Sagopamı Sagopa. aah Sagopamı Sagopa.

Gerçek türkçe rap geldi. yeah. wrack mc's.. f*ck you wrack mc's.yeahh..

Kendini bilmez bir insan gibi davranmak yerine, gerçekleri görmek gereken tek şey bu devirde. Sen bunu bilemezsin. Sanal alemdiye bunu böyle bil. Beynimde yeriniz yok. S*ktiren mclersiniz bence. www oydum nokta com, koyduğum nokta susun artık. İstanbul
Bu şarkı sözü 3523 kere okundu.